Justyna Marszałek

Sukcesy, nagrody etc.:)

smiley uczeń klasy IV cyklu 6 - letniego Piotr Klepacki zajął  III MIEJSCE ( grupa I ) w III Konkursie Barokowym o zasięgu ogólnopolskim. Konkurs odbył się dnia 18 maja 2015 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrołęce; Jury przyznało tez DYPLOM  UZNANIA ( mgr Justyna Marszałek ) dla nauczyciela za wyróżniające przygotowanie ucznia.

smiley uczeń klasy IV cyklu 6 - letniego Piotr Klepacki otrzymał  WYRÓŻNIENIE ( grupa II ) w IV Festiwalu im. Sióstr Frankiewicz o zasięgu ogólnopolskim. Konkurs odbył się w dniach 21-22  maja 2015 r. w Zesple Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku; Jury przyznało tez DYPLOM  UZNANIA ( mgr Justyna Marszałek ) dla nauczyciela za wyróżniające przygotowanie ucznia.

http://bialystok.tvp.pl/20133866/21052015-godz1830 19 minuta

smiley uczeń klasy IV cyklu 6 - letniego Piotr Klepacki zajął  I MIEJSCE ( grupa II ) w III Szkolnym Konkursie Wykonawczym Utworów Wojciecha Kilara. Konkurs odbył się dnia 30 maja 2015 r. w  Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach;

Gratulujemy Piotrowi i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości yes

smiley uczennica klasy II cyklu 6 - letniego Marysia Warszycka zdobyła  WYRÓŻNIENIE II stopnia w V Regionalnym  Konkursie Instrumentalnym " Muzyk Pierwsza Klasa".  Konkurs odbywał się w dniach 16 i 17 października 2015 r. w Powiatowej Szkole Muzycznej I stopnia w Dywitach - filia w Olsztynku; W konkursie wzięło udział ok 100 uczestników....brawo dla Marysi !
Gratulujemy Marysi i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości yes

smiley uczeń klasy V cyklu 6 - letniego Piotr Klepacki otrzymał  WYRÓŻNIENIE za wykonanie utworu "Fontanna w deszczu" W.Gillocka oraz tytuł LAUREATA ( grupa III ) w XVIII Festiwalu im. Izy Garglinowicz o zasięgu ogólnopolskim. Konkurs odbył się w dniu 22  lutego 2016 r. w PSM I i II st. w Olsztynie;  Jury przyznało tez DYPLOM  UZNANIA ( mgr Justyna Marszałek ) dla nauczyciela za wyróżniające przygotowanie ucznia.

Gratulujemy Piotrowi i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości yes

smiley uczennica klasy II cyklu 6 - letniego Marysia Warszycka zdobyła  I MIEJSCE gr I w VII Monograficznym Konkursie - MISTRZ TWARDOWSKI- kategoria Instrumentalna".  Konkurs odbywał się w dniach 22 marca 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Puławach ; W konkursie wzięło udział ok 100 uczestników....brawo dla Marysi !  Jury przyznało tez DYPLOM  UZNANIA ( mgr Justyna Marszałek ) dla nauczyciela za wyróżniające przygotowanie ucznia.

Gratulujemy Marysi i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości yes

smiley uczeń klasy V cyklu 6 - letniego Piotr Klepacki zdobył  II MIEJSCE gr III w VII Monograficznym Konkursie - MISTRZ TWARDOWSKI- kategoria Instrumentalna".  Konkurs odbywał się w dniach 22 marca 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Puławach ; W konkursie wzięło udział ok 100 uczestników....brawo dla Piotra !  Jury przyznało tez DYPLOM  UZNANIA ( mgr Justyna Marszałek ) dla nauczyciela za wyróżniające przygotowanie ucznia.

Gratulujemy Piotrowi i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości yes

smiley uczeń klasy V cyklu 6 - letniego Piotr Klepacki zdobył  III MIEJSCE gr III w   "III  Ogólnopolskich Spotkaniach Pianistycznych".  Konkurs odbywał się w dniach 14 kwietnia 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Iławie ; W konkursie wzięło udział ok 100 uczestników....brawo dla Piotra !  Jury przyznało tez DYPLOM  UZNANIA ( mgr Justyna Marszałek ) dla nauczyciela za wyróżniające przygotowanie ucznia.

Gratulujemy Piotrowi i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości yes

smiley uczeń klasy V cyklu 6 - letniego Piotr Klepacki zdobył  WYRÓŻNIENIE gr III w     "Ogólnopolskim  Konkursie Fortepianowym - MISTRZ KLAWIATURY" dla szkół muzycznych I stopnia oraz gimnazjów".  Konkurs odbywał się w dniach 21 kwietnia 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Warszawie ; W konkursie wzięło udział ponad 100 uczestników....brawo dla Piotra !  Jury przyznało tez DYPLOM  UZNANIA ( mgr Justyna Marszałek ) dla nauczyciela za wyróżniające przygotowanie ucznia.

Gratulujemy Piotrowi i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości yes

smiley uczennica  klasy II cyklu 6 - letniego Marysia Warszycka zajęła  I MIEJSCE ( grupa I ) w IV Szkolnym Konkursie Wykonawczym Utworów Wojciecha Kilara. Konkurs odbył się dnia 13 maja 2016 r. w  Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach;

Gratulujemy Marysi i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości yes

smiley uczeń klasy IV cyklu 6 - letniego Piotr Klepacki zajął  I MIEJSCE ( grupa II ) w IV Szkolnym Konkursie Wykonawczym Utworów Wojciecha Kilara. Konkurs odbył się dnia 13 maja 2016 r. w  Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach;

http